Contact

Heeft u vragen of opmerkingen? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder!
 

Parkmanager
Maarten van Helden
telefoon: 06-51158519
E-mail: m.vanhelden@sbbu.nl

Parkmanager
Henk Coopmans
telefoon: 06-24219721
E-mail: h.coopmans@sbbu.nl

Secretaris / Penningmeester
William van Stiphout
Telefoon: 0413-249972
E-mail: info@sbbu.nl

Voorzitter
Evert Oostendorp
telefoon: 06-53255060
E-mail: e.oostendorp@sbbu.nl

Bestuurslid
Theo Bouwmans
Telefoon: 06-53255060
E-mail: t.bouwmans@sbbu.nl

Lid Raad van Advies
Letty van Lieshout 
Adviseur economische zaken Gemeente Uden
Telefoon: 0413-249972
E-mail: letty.van.lieshout@uden.nl

Lid Raad van Advies
Gijs van Heeswijk
Wethouder Gemeente Uden
Telefoon: 0413-281911
E-mail: e.meeren@uden.nl

Lid Raad van Advies
Erik Marcus
Voorzitter a.i. UOV De Kring
Telefoon: 0413-241060
E-mail: e.marcus@remie.nl

Lid Raad van Advies
Richard Bosveld
Telefoon 024-6485348
E-mail: r.bosveld@forinn.nl

Secretariaat / KVO
Elonique Dalhuisen
Telefoon 06-53385748 
E-mail: e.dalhuisen@sbbu.nl

Waar zijn we te vinden? Stichting Beheer Bedrijventerreinen Uden
Frontstraat 1c
5405 AK Uden
T 0413 24 99 72
F 0413 27 11 64
E-mail info@sbbu.nl